Vlastnou hlavou Bücher PDF ePub Mobi


Autor: : Marek Vagovič [ November 30, 2016 | Sprache : Slowakisch ] Vlastnou hlavou

Vlastnou hlavou von Marek Vagovič Buch-Cover

Lesen und nehmen Sie die kostenlose Vlastnou hlavou Lesen und nehmen Sie die kostenlose Marek Vagovič. Prvá kniha zo zákulisia Smeru je príbehom Roberta Fica a jeho strany z pohľadu investigatívneho novinára, ktorý odhalil viaceré dôležité kauzy. Usilovný študent a aktívny zväzák Fico na sebe tvrdo pracoval, aby sa raz dostal medzi elitu. Dnes už trojnásobný premiér však spravil hneď na začiatku osudovú chybu. Spojil sa s vplyvnými oligarchami, ktorí zbohatli za Mečiara. Podnikatelia, čo založili svoj biznismodel na obchodovaní so štátom, zainvestovali a vyplatilo sa. Vďaka túžbe byť na vrchole za každú cenu sa stal Fico ich vazalom a dlžníkom. Mecenáši jeho strany pretlačili svojich ľudí do vlády, parlamentu aj strategických podnikov. Ich firmy ovládli zdravotníctvo, energetiku, dopravu, obranu či IT sektor. Biznis dokonca začali robiť samotní politici Smeru. Robili to bez škrupúľ, pretože sa mohli spoľahnúť na kľúčových ľudí vo vedení polície a prokuratúry. Správali sa, akoby boli navždy nedotknuteľní. Predstavitelia zlatej mládeže s veksláckymi spôsobmi, ktorí sa prezentovali ako ctihodní občania. V skutočnosti poznali len tri slová: peniaze, známosti a beztrestnosť. Vo vzduchu však cítiť, že sa niečo zlomilo. Politická garnitúra, ktorá v koalícii s obchodníkmi v pozadí uniesla štát, si uvedomuje, že zašla priďaleko. Aj preto sa množia pokusy o diskreditáciu politických protivníkov a kritických novinárov. A eliminujú sa policajti a prokurátori, ktorí chceli poctivo vyšetriť podozrenia z konšpiračných bytov a luxusných rezidencií. Studená vojna za zmenila na otvorený spôsob boja. Bez zábran a pravidiel. Zdá sa, že niekomu ide o všetko.


Bokrecension:

Bestes Buch für wecken Inspiration und Einsicht und wissen Sie :)

Best of all, they are entirely free to find, work with and download, so there is not any cost or stress at all. Vlastnou hlavou may not really make exciting reading, but Vlastnou hlavou is full of valuable instructions, information and warnings. We also have many ebooks and user guide is usually related with Vlastnou hlavou.

We have made it easy so that you can find Ebooks without any digging. And by having access to the ebooks online or by storing it using your laptop, you have convenient answers together with Vlastnou hlavou. To get started finding Vlastnou hlavou, you are right to find our website that has a comprehensive collection of manuals shown.

Our library is the biggest of these that have literally hundreds of thousands of different products represented. Additionally, you will see that there are certain sites catered to different product types or categories, brands or niches related with Vlastnou hlavou . So depending on what exactly you are looking, you will be able to choose ebooks to fit your own needs.

VLASTNOU HLAVOU - Looking for Ebook Vlastnou hlavou? You may be glad to know that at this time Vlastnou hlavou is available on our online library. With our online resources, you can find Vlastnou hlavou or just about any type of ebooks, for any kind of product.

das Knowledge-Buch:
Prvá kniha zo zákulisia Smeru je príbehom Roberta Fica a jeho strany z pohľadu investigatívneho novinára, ktorý odhalil viaceré dôležité kauzy. Usilovný študent a aktívny zväzák Fico na sebe tvrdo pracoval, aby sa raz dostal medzi elitu. Dnes už trojnásobný premiér však spravil hneď na začiatku osudovú chybu. Spojil sa s vplyvnými oligarchami, ktorí zbohatli za Mečiara. Podnikatelia, čo založili svoj biznismodel na obchodovaní so štátom, zainvestovali a vyplatilo sa. Vďaka túžbe byť na vrchole za každú cenu sa stal Fico ich vazalom a dlžníkom. Mecenáši jeho strany pretlačili svojich ľudí do vlády, parlamentu aj strategických podnikov. Ich firmy ovládli zdravotníctvo, energetiku, dopravu, obranu či IT sektor. Biznis dokonca začali robiť samotní politici Smeru. Robili to bez škrupúľ, pretože sa mohli spoľahnúť na kľúčových ľudí vo vedení polície a prokuratúry. Správali sa, akoby boli navždy nedotknuteľní. Predstavitelia zlatej mládeže s veksláckymi spôsobmi, ktorí sa prezentovali ako ctihodní občania. V skutočnosti poznali len tri slová: peniaze, známosti a beztrestnosť. Vo vzduchu však cítiť, že sa niečo zlomilo. Politická garnitúra, ktorá v koalícii s obchodníkmi v pozadí uniesla štát, si uvedomuje, že zašla priďaleko. Aj preto sa množia pokusy o diskreditáciu politických protivníkov a kritických novinárov. A eliminujú sa policajti a prokurátori, ktorí chceli poctivo vyšetriť podozrenia z konšpiračných bytov a luxusných rezidencií. Studená vojna za zmenila na otvorený spôsob boja. Bez zábran a pravidiel. Zdá sa, že niekomu ide o všetko.
Abteilung::Vlastnou hlavou
Autor::Marek Vagovič
Kategorie: Politik und Zeitgeschehen
Erschienen: 30.11.2016
Verlag: Premedia
Druckseiten: 248 Seiten
Sprache: Slowakisch
Dimension::2.20MB
Tags: vlastnou, hlavou


Vlastnou hlavou Verwandte Buch:

Alle Bücher von Autor: